MATSALSMÖBEL, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

103311. MATSALSMÖBEL, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Bord 4 stolar samt 3 iläggsskivor med sarg, bordets diameter 110 cm, iläggsskivorskivorna 40 cm vadera.

Lätt bruksslitage, mindre färgskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 267