BERNT RINGQVIST. "Självporträtt med mask", olja på pannå, monogramsignerad samt daterad -41.

10331. BERNT RINGQVIST. "Självporträtt med mask", olja på pannå, monogramsignerad samt daterad -41.

Text à tergo "B. Ringqvist Självporträtt med mask, 1941 Tillhö. G.S.". 60,5 x 28cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 189