MATGRUPP, 7 delar, gustaviansk-stil. 1900-talets fjärde kvartal.

103263. MATGRUPP, 7 delar, gustaviansk-stil. 1900-talets fjärde kvartal.

Antikvitt. 6 axet-stolar samt ovalt bord 1100X140 samt 2 skivor à 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 652