103118. SIDEBOARD, STOLAR, 2 st, Kerstin Hörlin Holmqvist, Nordiska Kompaniet, Trivaserie, 1960-tal.
Längd 125, bredd 50, höjd 77 cm
Proveniens: Utrikesdepartementet.
Slitage och omfattande repor, stolar med lagningar, skador, klisterlappar.
Nyckel/nycklar finns.