MÄRKLIN skala H0. Tågsats 2966, lok och vagnar.

10309. MÄRKLIN skala H0. Tågsats 2966, lok och vagnar.

Tågsats, 2 styck ånglok 3000 och ett lok SET800, 14 vagnar.

Slitage och skador. SET800 och ett 3000 fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 930