PARTI KERAMIK, 6 delar, bland annat Wilhelm Kåge Gustavsberg.

10308. PARTI KERAMIK, 6 delar, bland annat Wilhelm Kåge Gustavsberg.

Ytterfoder, vit med blå dekor, Kåge Gustavsberg, höjd ca 14cm. Ytterfoder, grön, jugend, Rörstrand, höjd ca 18cm. Figurin Lisa Larson, höjd ca 11cm. Vas "Carrara" Kåge Gustavsberg. Vas, jugend, dekor av blommor. Figurin, rådjur, Royal Copenhagen.

Bruksslitage. Ytterfoder Kåge med krackelyrer. Ytterfoder grön Rörstrand, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 097