SMYCKEN, 3 delar, silver, CW Täckholm / Hedblom, 1800/1900-tal.

103074. SMYCKEN, 3 delar, silver, CW Täckholm / Hedblom, 1800/1900-tal.

Brosch/Hänge med kedja, stmpl CWT Stockholm 1909 Hedblom, höjd ca 5 cm. Kedja längd ca 40 cm.
Brosch, rund, stmpl CWT Stockhom 1918, diameter ca 3,5 cm.
Brosch, förgyllt silver, stmpl Hedblom 1894, höjd ca 3,5-4 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 3 242