URMAKARSVARV, märkt Brevet, sent 1800-tal/tidigt 1900-tal.

10305. URMAKARSVARV, märkt Brevet, sent 1800-tal/tidigt 1900-tal.

Mässing monterad på träsockel med låda innehållande tillbehör. Märkt "Brevet 27962 Marque Deposée".

Slitage. En arm böjd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. En arm böjd.

Antal besök: 2 165