GARNITYR, 2 delar, silver med emalj, troligen H-J Weissenberg Konsthantverk Björklinge 1953.

103038. GARNITYR, 2 delar, silver med emalj, troligen H-J Weissenberg Konsthantverk Björklinge 1953.

Silver med svart och grön emalj.
Stelt halsband med inre omkrets ca 36 cm.
Örhängen med skruv, höjd ca 5 cm.

Emaljskador. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Emaljskador. Bruksslitage.

Antal besök: 2 041