FÅTÖLJ MED FOTPALL, Börge Mogensen, Fredericia Stolefabrik, Danmark.

103027. FÅTÖLJ MED FOTPALL, Börge Mogensen, Fredericia Stolefabrik, Danmark.

Ek samt flätad rotting, lösa dynor samt nackkudde.

Bruksslitage, skador på rotting.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 350