CLIPS, 1 par silver med emalj, Sigurd Persson Stockholm 1954.

103002. CLIPS, 1 par silver med emalj, Sigurd Persson Stockholm 1954.

Höjd ca 2 cm.

Mindre emaljskador på kanter. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 2 cm.

Antal besök: 666