BORDSPENDYL, signerad C.J Scotte, höjd 72 cm.

102975. BORDSPENDYL, signerad C.J Scotte, höjd 72 cm.

Metall på marmorsockel, Bricka med text Renommee par Scotte, urtavla märkt Helge Håkansson, Borås.

Sockel defekt, lös på en sida, bruksslitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 496