HYLLSYSTEM, "String", design Nils Strinning, 1950/60-tal.

102966. HYLLSYSTEM, "String", design Nils Strinning, 1950/60-tal.

Ca 50 hyllplan. Gavlar 6+2+2+4+8 st höjd 27-215 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 996