VÄGGUR, urtavlan märkt B. Leja Paris, 1800-talets andra hälft.

102934. VÄGGUR, urtavlan märkt B. Leja Paris, 1800-talets andra hälft.

Nyckel och pendel finns. 52 x 52 cm.

Slitage och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och sprickor.

Antal besök: 914