SEKRETÄR samt SIDEBOARD, teak, 1960/70-tal.

10283. SEKRETÄR samt SIDEBOARD, teak, 1960/70-tal.

Sekretär, utdragbar skiva, 3+2 lådor, längd 88,5, bredd 46, höjd 99cm. Sideboard, 2 lådor, 2 skjutdörrar, längd 85, bredd 30, höjd 54,5cm.

Slitage. Nyckel till sekretär saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 574