BILBANOR bland annat MÄRKLIN och HOT WHEELS med 10 bilar och bandelar.

102829. BILBANOR bland annat MÄRKLIN och HOT WHEELS med 10 bilar och bandelar.

MÄRKLIN delvis med originalkartonger.

Slitage. Bilar delvis med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 918