FOTOGENLAMPA, 18/1900-tal.

FOTOGENLAMPA, 18/1900-tal.
102769. FOTOGENLAMPA, 18/1900-tal.

Fot av mässing. Lamphus av glas. Vit skärm av vitt glas. Höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 631