BRÄNNARE, 3 st,bla. Campingkök Svea 106 i original plåtlåda, 1900-tal.

102759. BRÄNNARE, 3 st,bla. Campingkök Svea 106 i original plåtlåda, 1900-tal.

2 brännare av märke Sievert med höjd 20 resp. ca 17 cm.

Slitage, plåtlåda med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, plåtlåda med repor.

Antal besök: 1 886