JOHN PHILIP HELLBERG. Fartygsporträtt, 3 st, olja på pannå resp. duk, signerade.

10271. JOHN PHILIP HELLBERG. Fartygsporträtt, 3 st, olja på pannå resp. duk, signerade.

"Uppsala under 1880-talet", "Sofia av Länna" och "Clippership Harbinger", 31,5x41, 35x43 och 61x50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 324