PELARBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

102684. PELARBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Oval skiva. Pelarfot. Längd 64, höjd 74 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 646