BORDSSPEGEL, nyrenässans, 1800/1900-tal.

102681. BORDSSPEGEL, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Valnöt. Vinklingsbar. Höjd 70 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 562