ALLMOGEREDSKAP 5 st, samt verktygslåda 1800-tal.

102633. ALLMOGEREDSKAP 5 st, samt verktygslåda 1800-tal.

3 träspadar, förstärkta med smide, en slaktmask, en flåhack,samt träskåp för borr och småverktyg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 430