FIGURINER, 2 st, porslin, märkt med Sevres-liknande märke.

102622. FIGURINER, 2 st, porslin, märkt med Sevres-liknande märke.

Musicerande man och kvinna med bok, Höjd 18 resp. 19,5 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och lagningar.

Antal besök: 1 274