MODELLTÅG MÄRKLIN svenska Rc-loket 3043, ånglok 3005 och 13 vagnar. Delvis i originalkartong.

102610. MODELLTÅG MÄRKLIN svenska Rc-loket 3043, ånglok 3005 och 13 vagnar. Delvis i originalkartong.

H0 växelström.

Slitage och smärre skador. Rc fungerar. Ångloket lyser men går ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 växelström.

Antal besök: 1 958