Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Skulptur
WILHELM ZADIG. Per Albin Hansson. Gips. Signerad W Zadig och daterad 1946.
102598. WILHELM ZADIG. Per Albin Hansson. Gips. Signerad W Zadig och daterad 1946.
Höjd 29 cm.
Mindre avslag.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 29 cm.
Mindre avslag.
Garpenhus Auktioner
2 686