MODELLTÅG MÄRKLIN lok 3000, 3001, 3090, 10 vagnar, räls, växlar, trafo och tillbehör. 2 LÅDOR.

102416. MODELLTÅG MÄRKLIN lok 3000, 3001, 3090, 10 vagnar, räls, växlar, trafo och tillbehör. 2 LÅDOR.

H0 växelström. En korsväxel, 5 el.växlar, 2 semaforer, 2 broar med mera, Cirka 100 raka, 50 böjda, 25 böjda stora radien, 65 passbitar, 8 stoppbockar, 2 avkopplingsskenor. 15 manuella växlar.

Slitage och smärre skador. Loken fungerar. Räls delvis med spår av landskapsbygge.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 436