TEXTILIER, 5 delar, 1900-tal.

TEXTILIER, 5 delar, 1900-tal.
102397. TEXTILIER, 5 delar, 1900-tal.

Bl.a. Ikat, siden och bomull.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bl.a. Ikat, siden och bomull.

Bruksslitage.

Antal besök: 673