BUFFÈ, ek, Nyrenässans, 1880-tal.

102382. BUFFÈ, ek, Nyrenässans, 1880-tal.

Skuren dekor av bla lejon. Ivändig delvis med spegelglas och glasskivor.
Längd 142, bredd 49, höjd 85 cm.

Renoverad och kompletterad. Skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 467