ROBERT COMBAS. Färglitografi.

ROBERT COMBAS. Färglitografi.
1023801. ROBERT COMBAS. Färglitografi.

Komposition med odjur. Signerad samt numread 83/90 ex. Daterad -84. 66x55 cm.

Vågiga marginaler. Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 256