PARTI DIVERSE KOPPAR, 1800/1900-tal.

102318. PARTI DIVERSE KOPPAR, 1800/1900-tal.

Partiet innehåller bland annat kastruller, formar, varmvattenbehållare för vedspis.

Slitage, bucklor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, skador.

Antal besök: 710