EMIL ZOIR. Olja på duk, signerad 1917.

102302. EMIL ZOIR. Olja på duk, signerad 1917.

"Flickan vid fönstret", 90 x 132 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 116