PARTI SILVER, 6 delar, fat, lockdosa samt prisbägare, 1800/1900-tal. Total Vikt 238g.

10230. PARTI SILVER, 6 delar, fat, lockdosa samt prisbägare, 1800/1900-tal. Total Vikt 238g.

Fat Danmark 1900-tal Höjd 3 cm. Diameter 16 cm.
Graverade prisbägare 1900-tal.
Lockdosa, förgylld invändigt, graverat monogram, Sverige 1834.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 617