ÖRHÄNGEN, 1par, 18k guld, slipad vit sten, HALSBAND, 18k guld, slipad vit sten samt KEDJA, 18k guld. 1900-tal. Tot vikt 10,3g.

10220. ÖRHÄNGEN, 1par, 18k guld, slipad vit sten, HALSBAND, 18k guld, slipad vit sten samt KEDJA, 18k guld. 1900-tal. Tot vikt 10,3g.

Örhängen med skruv, stämplade GK 1972. Halsband GHa, hänge med vit sten, otydlig stämpel, 1970. Kedja, importstämpel.

Bruksslitage. Enkel kedja utan hänge är sönder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 181