SKÅL, silver, GAB, Stockholm, 1919. Vikt 587 gram.

102128. SKÅL, silver, GAB, Stockholm, 1919. Vikt 587 gram.

Dekor av girlanger, förgylld insida.
Diameter 22,5, höjd 9,5 cm.

Bruksslitage, förgyllning med märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 22,5, höjd 9,5 cm.

Antal besök: 915