MATGRUPP, 5 delar, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

102125. MATGRUPP, 5 delar, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

Sk axet modell. Vitlack.

Matbord, rund skiva, fyra avsmalnande kannelerade ben. Diameter 110, höjd 74 cm. Två extra skivor 30 + 30 cm.
Stolar, 4 st, axet modell.

Bruksslitage, sitsarna med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sk axet modell. Vitlack.

Stolar, 4 st, axet modell.

Antal besök: 1 324