SERVISDELAR, ca 80 delar, porslin, "Viking", Rörstrand.

102106. SERVISDELAR, ca 80 delar, porslin, "Viking", Rörstrand.

Bestående av: 13 tallrikar, 18 djupa, 14 förrättstallrikar, 12 assietter, 10 kaffekoppar med fat, 9 tekoppar med fat, kanna, mjölkanna, 1+1 uppläggningsfat.

Smärre slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 4 922