102106. SERVISDELAR, ca 80 delar, porslin, "Viking", Rörstrand.
Bestående av: 13 tallrikar, 18 djupa, 14 förrättstallrikar, 12 assietter, 10 kaffekoppar med fat, 9 tekoppar med fat, kanna, mjölkanna, 1+1 uppläggningsfat.
Smärre slitage, enstaka nagg.