Auktionshuset Thelin & Johansson
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, Röllakan, 212x141 cm, 1900-talets andra hälft.
102042. MATTA, Röllakan, 212x141 cm, 1900-talets andra hälft.
Signerad MJ.
Lätt bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Signerad MJ.
Lätt bruksslitage.
683