GUNNAR BRUSEWITZ. Knipor, olja på duk, signerad.

102039. GUNNAR BRUSEWITZ. Knipor, olja på duk, signerad.

Ca 54 x 65 cm.
Inköpt från Leif Wikner Konsthantverk AB Persåsen Oviken 1985.

Se även #102037 samt #100685.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 54 x 65 cm.

Se även #102037 samt #100685.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Antal besök: 2 705