SITTGRUPP, 6 delar, rotting, 1900-talets andra hälft.

102007. SITTGRUPP, 6 delar, rotting, 1900-talets andra hälft.

Rotting och glas
Stora bordet: längd 98 cm, höjd 59 cm
Lilla bordet/tidningsstället: längd 46 cm, höjd 51 (exklusive handtag)
Stolar: höjd 82 cm.

Slitage. Ojämnt solblekt. Ena handtaget på tidningsbordet borta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rotting och glas
Stolar: höjd 82 cm.

Antal besök: 607