STOL, "Sibbo" Yngve Ekström samt PALL med lädersits, okänd design. 1900-talets andra hälft.

10197. STOL, "Sibbo" Yngve Ekström samt PALL med lädersits, okänd design. 1900-talets andra hälft.

Stol i ek, låg modell. Pall i teak, snörad sits.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 7 787