KUVERTBORD Art Deco.

KUVERTBORD Art Deco.
101956. KUVERTBORD Art Deco.

Fanerat med bl.a. rot och Zebrano.62X62 / 82X82, höjd 75. cm.

Ytbehandling med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
101956. KUVERTBORD Art Deco.

Ytbehandling med skador.

Antal besök: 1 280