STATYETTLAMPA, art nouveau-stil, 1900-talets fjärde kvartal.

101953. STATYETTLAMPA, art nouveau-stil, 1900-talets fjärde kvartal.

Kvinna hållandes fackla. Bemålad och patinerad metall. Kupa av frostat glas. Höjd 150 cm.

Bruksslitage, kapad elkabel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, kapad elkabel.

Antal besök: 3 950