STOL. "Red and blue chair", efter Gerrit Rietveld, 1900-talets fjärde kvartal..

101913. STOL. "Red and blue chair", efter Gerrit Rietveld, 1900-talets fjärde kvartal..

Träkonstruktion. Lackerad i De stiljls färger.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 028