BYRÅ, Pali, Italien, 2000-tal.

101910. BYRÅ, Pali, Italien, 2000-tal.

Längd 118, bredd 56, höjd 100 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och repor.

Antal besök: 903