STOL, 1960-tal.

STOL, 1960-tal.
101903. STOL, 1960-tal.

Teak, betsad bok, svängd ryggbricka i konstläder.

Slitage, förstärkt under sitsen.

Gör en kostnadsfri värdering!
101903. STOL, 1960-tal.

Antal besök: 852