FOTBOLLS-VM 1958 med biljetter, program med mera samt BOK Olympiska Spelen 1896-1948.

101875. FOTBOLLS-VM 1958 med biljetter, program med mera samt BOK Olympiska Spelen 1896-1948.

Parti med tema Fotbolls-VM 1958 på Råsunda med fotografier, biljetter och program. Medföljer häfte från DN "VM i tungvikt Floyd-Ingemar".
Bok Olympiska Spelen 1896-1948, Erik Bergvall, 1949.

Slitage, skador. Bok ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 732