Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
BRICKA, Mjölby Intarsia 1930/40-tal.
101853. BRICKA, Mjölby Intarsia 1930/40-tal.
Längd 61 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 61 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
913