GLAS och KERAMIK, bl.a. Rörstrand, 1900-tal.

101850. GLAS och KERAMIK, bl.a. Rörstrand, 1900-tal.

Vaser, figuriner, skor, ljusstakar m.m.

Slitage, nagg, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg, smärre skador.

Antal besök: 835