VÄGGUR, Mjölby Intarsia 1930/40-tal.

101806. VÄGGUR, Mjölby Intarsia 1930/40-tal.

29,5 x 29,5 cm.

Bruksslitage, batteriverk.

Gör en kostnadsfri värdering!

29,5 x 29,5 cm.

Bruksslitage, batteriverk.

Antal besök: 796