Göteborgs Auktionsverk
Övrigt
Övrigt
REKLAMSKYLT, emalj, "Coca-Cola", 1900-talets mitt.
101793. REKLAMSKYLT, emalj, "Coca-Cola", 1900-talets mitt.
Diam 40 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diam 40 cm.
Obetydligt slitage.
Göteborgs Auktionsverk
1 337